W związku z ryzykiem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne klientów Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli  oraz pracowników ich obsługujących, nadal pozostaje ograniczona obsługa klientów w siedzibie  Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli.

Zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego pod numerami  (15) 643 36 69 - 71 lub meila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a take poprzez platformę e-PUAP.  

Aby przekazać lub odebrać dokumenty, po przybyciu do siedziby Inspektoratu w budynku Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, należy zadzwonić na jeden z ww. numerów telefonu. Pracownik Inspektoratu dokona przyjęcia lub wydania dokumentów. W razie potrzeby czynności będą wykonywane w pokoju nr 3 na parterze budynku. Wymagane zachowanie reżimu sanitarnego.

Pisma i inne dokumentu można przesłać też pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli ul. Podleśna 15, 37 - 450 Stalowa Wola.