Tłumacz migowy onlineAnkieta dostępnościSiedziba Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli mieści się na IV piętrze w budynku Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.

ADRES

37-450 Stalowa Wola, ul. Podleśna 15
tel. 15 643 36 70 - 71, fax 15 643 36 06

PINB jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30. Skargi i wnioski przyjmujemy w godzinach pracy Urzędu.

Można kontaktować się z nami osobiście, listownie, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub przez platformę e-PUAP. Szczegółowe o numerach telefonicznych i adresach elektronicznych znajdują się w na stronie głównej PINB w zakładce: Kontakt.

Osoby z niepełnosprawnościami mają zapewnioną pomoc w kontakcie z PINB. Wspieramy komunikację poprzez pomoc tłumacza migowego on-line (za pośrednictwem aplikacji dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej w siedzibie PINB oraz poza PINB przez stronę internetową PINB. W celu umówienia wizyty na miejscu i skorzystania z pomocy tłumacza prosimy zgłosić wniosek co najmniej 3 dni robocze przed wizytą w PINB (z wyjątkiem sytuacji nagłych). Wniosek można też wysłać pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, dzwoniąc lub przesyłając SMS pod numerem telefonu 604 90 33 39. W zgłoszeniu prosimy określić temat sprawy oraz wskazać, jak możemy się skontaktować w sprawach związanych z ustaleniem terminu wizyty.

Koordynator ds. dostępności w PINB:
Małgorzata Kulik
tel. 15 643 36 69
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOSTĘPNOŚĆ BUDYNKU

Przed budynkiem znajdują się parkingi z wydzielonymi i oznakowanymi stanowiskami przeznaczonymi dla samochodów osób niepełnosprawnych. Wejście główne znajduje się od strony parkingu. Do holu parteru można wejść bezpośrednio z chodnika. Drzwi wejściowe nie są otwierane automatycznie. W wejściu nie ma barier architektonicznych utrudniających poruszanie. Na wyższe poziomy budynku prowadzi winda.

Na parterze i kolejnych piętrach znajdują się toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim.

STRONA INTERNETOWA

Strona internetowa PINB jest dostosowana do wymogów dostępności i częściowo zgodna ze standardami dostępności. Zawiera rozwiązania ułatwiające komunikowanie się.